تاریخ انتشار :سه شنبه ۴ آبان ۹۵.::. ساعت : ۵:۱۷ ب.ظ
یک دیدگاه

مدیر آموزش و پرورش فنوج:کتابخوانى باید همانند کارهاى روزانه در زندگى مردم وارد شود

1

ندای فرهنگی _ درجهت نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی،مدیر آموزش و پرورش فنوج بهمراه معاونت محترم آموزشی ومدیران مدارس متوسطه از کتابخانه عمومی ایت الله طالقانی و کتابخانه دانش آموزی رسول مهربانی شهر فنوج بازدید نمودند…

2

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،عبدالحمید اربابی مدیر آموزش و پرورش فنوج ضمن بیان اهمیت کتاب و کتابخوانی در جامعه،افزود:جامعه ای موفق است و به کمال و سعادت خواهد رسید که مطالعه و کتابخوانی در آن بصورت یک عادت همانند کارهاى روزانه در زندگى مردم وارد شود .

اربابی افزود: با توجه به اینکه مدارس بهترین مکان برای  فرهنگ سازی جهت کتابخوانی و عادت به مطالعه می باشد، دو کتابخانه آیت الله طالقانی و  رسول مهربانی در طول سال میزبان بازدید دانش ‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی خواهد بود و سعی شود در ترغیب و علاقمند کردن دانش ‌آموزان به کتاب و کتابخوانی تلاش بیشتری  انجام پذیرد.

وی در ادامه افزود: مربیان پرورشی می توانند با ترغیب و تشویق دانش آموزان به استفاده از کتابخانه ها و مطالعه مفید،نقش تربیتی خود را بسیار پر رنگتر نمایند.

اربابی مدیرآموزش و پرورش فنوج ضمن اشاره به زمینه های متنوع همکاری کتابخانه ها با مدارس ،افزود:کتابخانه های سطح شهر از ظرفیت بسیار بالایی برخوردارند که تاکنون مدیران مدارس کمتر به ظرفیت های آنها توجه داشته اند و اکنون در راستای توسعه مطالعه مفید و تسهیل استفاده دانش آموزان از کتابخانه مدیران نهایت تلاش خود را داشته باشند.

وی ابراز داشت :کتابخانه خیرین رسول مهربانی دارای بخش ویژه و مجزای کتب کمک درسی و کنکوری برای کلیه مقاطع تحصیلی بوده و دانش آموزان با عضویت رایگان در آن امکان استفاده از کلیه منابع برای آنها فراهم خواهد شد.

لازم به ذکر است که کتابخانه دانش آموزی رسول مهربانی با همکاری مدیر آموزش و پرورش فنوج و بنیاد خیریه امام موسی صدر در سال گذشته افتتاح و اکنون در دو نوبت صبح و بعد از ظهر آماده پذیرش از دانش آموزان و عموم مردم می باشد.

3 4 5 69 7 8 10

انتهای پیام/

یک دیدگاه

  1. ناشناس می‌گه:

    روی تابلو نوشته تاسیس سال۷۸اماشما نوشتیددر سال گذشته افتتاح شده

دیدگاه خود را به ما بگویید.