تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۴۰ ب.ظ
یک دیدگاه

توزیع حدود٢٠ هزار دستگاه خودرو بین فرهنگیان در سال مالی آینده

57385664

ندای فرهنگی _ مدیرعامل شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان در گزارش خود به مجمع عمومی به تشریح جزییات فعالیتها و خدمات این شرکت در زمینه ارائه خودروهای لیزینگی به فرهنگیان عضو موسسه پرداخت و تعداد خودروهای توزیعی در سال مالی ٩٥ را ١٢ هزار خودرو اعلام کرد…

57385664

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری لیزینگ و رفاه فرهنگیان با حضور کلیه سهامداران این شرکت برگزار و در مجمع عمومی این شرکت همچنین مبلغ ٤٥٠ میلیارد ریال به عنوان سود سال مالی ٩٥ شناسایی شد که ٩٠ درصد آن بین سهامدارن تقسیم شد. همچنین روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی کثیر الانتشار معرفی شد.

محمد حسن فرج اللهی مدیرعامل شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان ضمن اشاره به خدمات قابل توجه این شرکت به فرهنگیان در طول یکسال گذشته گفت: در سال مالی منتهی به ٣١ شهریور ١٣٩٥ در مجموع ۱۱ هزار و ۸۷۴ دستگاه خودرو از محصولات شرکتهای ایران خودرو و سایپا در قالب لیزینگ به معلمان عضو موسسه واگذار شد.

وی افزود: واگذاری خودرو به فرهنگیان پس از نظرسنجی از آنها و بر اساس نیازها و سلایقشان صورت می گیرد.

فرج اللهی با اشاره به اینکه میانگین قیمت خودروهای توزیعی حدود ٣٠٠ میلیون ریال است گفت: از این مبلغ به طور میانگین ١٤٠ میلیون ریال به عنوان تسهیلات در اختیار فرهنگیان قرار می گیرد و مابقی آن به صورت نقدی از آنها دریافت و به حساب کارخانه خودرو سازی واریز می شود.

مدیرعامل شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان تصریح کرد: از ابتدای تاسیس شرکت لیزینگ تاکنون بیش از ١١٣ هزار نفر از فرهنگیان عضو موسسه موفق به دریافت خودرو لیزینگی از این شرکت شده اند که بیش از ٦٤ هزار نفر در چهار سال گذشته خودرو دریافت کرده اند.

وی همچنین از برنامه این شرکت برای توزیع نزدیک به ٢٠ هزار دستگاه خودرو در سال مالی آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، در این مجمع همچنین مهندس انباردار قائم مقام مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ضمن تاکید بر ارائه خدمات شایسته فرهنگیان گفت: باید مطالعه جدی در زمینه سلایق و نیازهای فرهنگیان صورت گیرد و خودروهای توزیعی بر این اساس صورت گیرد. همچنین باید به شان و جایگاه فرهنگیان توجه ویژه ای بشود.

شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان (سهامی خاص) ٤ تیر ١٣٨١ با مشارکت موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان (٩٩٦/٩٩ درصد)، شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان، شرکت ساختمانی معلم، شرکت رفاه فرهنگیان و و با اهداف مشخص تاسیس و نزد اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی در تهران به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

یک دیدگاه

  1. حبیب اله سارانی می‌گه:

    کارتان بسیار خوب بوده من هم مشتاق خرید خودرو می باشم

دیدگاه خود را به ما بگویید.