تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۸ آذر ۹۵.::. ساعت : ۵:۳۴ ب.ظ
یک دیدگاه

مدیر آموزش و پرورش فنوج:برگزاری آزمون های دانش افزایی در جهت بالا بردن سطح کیفی تعلیم و تربیت در مدارس است

IMG_6899

ندای فرهنگی _ عبدالحمید اربابی مدیر آموزش و پرورش فنوج گفت:آزمون های دانش افزایی در جهت بالا بردن سطح آگاهی فرهنگیان و سطح کیفی تعلیم و تربیت در مدارس است…

123

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،اربابی با بیان اینکه فعالیت های عملی و همچنین اقدامات علمی و آموزشی در جهت ارتقای سطح و تحول آموزش و پرورش منطقه صورت گرفته، ادامه داد: طرح های متفاوتی به صورت جدی از سوی آموزش و پرورش منطقه در جهت ایجاد تحول آموزش در حال پیگیری است که آزمون های دانش افزایی یکی از جدی ترین آن طرح هاست که در پایه های اول و دوم در هفته گذشته برگزارشده است و در هفته های آینده هم ادامه خواهد داشت.

وی گفت: آزمون های دانش‌افزایی برای کلیه آموزگاران مقطع ابتدایی برگزار خواهد شد و نتایج آن هم در کار گروه های تخصصی تجزیه و تحلیل و برای برطرف شدن نقاط ضعف چاره اندیشی خواهد شد.

وی همچنین توجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس توسط مدیران را مهم و ضروری بیان کرد وگفت: به طور حتم این سند در ارتقای برنامه‌های آموزش و پرورش مهم و اثرگذار است و کانون توجه و مرکز و منشاء توسعه و پیشرفت آموزشی و پرورشی در سند تحول بنیادین مدارس و مدیران آنها بیان شده است.

مدیر آموزش و پرورش فنوج تاکید کرد: سطح کیفی تعلیم و تربیت در مدارس منطقه باید ارتقا پیدا کند تا دانش آموزان به سمت و سوی رشته های مورد نیاز منطقه هدایت شوند.

انتهای پیام/

یک دیدگاه

  1. شهریار می‌گه:

    ای کاش این آقا می فرمود چگونه باعث پیشرفت شده ؟؟؟ما اگه توی آموزش وپرورش دربه دریم که ول معطله

دیدگاه خود را به ما بگویید.