تاریخ انتشار :شنبه ۱۸ دی ۹۵.::. ساعت : ۳:۳۴ ب.ظ
یک دیدگاه

با همت فرهنگیان شهرستان فنوج کلنگ ساخت مدرسه یک کلاسه همت ریگ آباد دهستان محترم آبادبه زمین زده شد

1234

ندای فرهنگی _ باحضور مدیر آموزش و پرورش فنوج،جمعی از فرهنگیان ،شورا و معتمدین کلنگ ساخت مدرسه یک کلاسه همت ریگ آباد دهستان محترم آباد به زمین زده شد…

1234

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،عبدالحمید اربابی مدیر آموزش و پرورش شهرستان فنوج در مراسم کلنگ زنی مدرسه یک کلاسه همت ریگ آباد دهستان محترم آباد از توابع بخش کتیچ این شهرستان که با کمک فرهنگیان انجام شد، از همت فرهنگیان دلسوز این شهرستان در جهت توجه به ساخت مدرسه در روستاها و مناطق محروم شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه گفت : این روستا فاقد فضای آموزشی بوده  و از  فضای  کپری تا کنون استفاده شده که با توجه به آمار بالای ریگ آباد و فاصله آن با دبستان ابتدایی دهستان محترم آباد برای دانش آموزان مقطع ابتدایی بر آن شدیم که امروز کلنگ این پروژه را به زمین بزنیم و امیدواریم که در ادامه راه با همت دیگر خیرین برای سال تحصیلی آینده آماده ی بهره برداری باشد.

 اربابی از نظر اعتبارات مورد نیاز برای ساخت این پروژه اظهار داشت : برای شروع ساخت این مدرسه ، مبالغی که توسط فرهنگیان جمع آموری شده به کار گرفته خواهد شد که امیدواریم بتوانیم کار ارزشمند و انسان دوستانه ای را که با همت فرهنگیان فهیم و خیر این شهرستان شروع کرده ایم در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، هدیه ارزشمندی از اقدام انسان دوستانه فرهنگیان خیر این شهرستان باشد و بتوانیم آن را به پایان برسانیم.

مدیرآموزش و پرورش فنوج در ادامه به ابعاد زمین و نحوه واگذاری آن اشاره کرد و تصریح نمود : این پروژه در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع  که توسط خود اهالی واگذار شده است و با زیر بنای ۴۵ متر مربع ساخته می شود و در آن یک کلاس ـ یک دفتر و سیرویس بهداشتی لحاظ شده است .

اربابی توجه ویژه به توسعه فضای آموزشی در شهرستان فنوج را مورد تاکید قرار داد و گفت: در طول سه سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه توسعه فضاهای آموزشی به همت دولت  و خیرین در این شهرستان صورت گرفته، اما پاسخگوی نیاز موجود این شهرستان نمی باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بدون شک توسعه هر کشوری نیازمند توجه به آموزش و پرورش و توجه به این حوزه است و رفع مشکلات این بخش از سوی مسئولان و متولیان امر نیازی ضروری است.

انتهای پیام/

یک دیدگاه

  1. محسن می‌گه:

    جزاکم الله خیر

دیدگاه خود را به ما بگویید.