تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۵ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۷:۳۱ ب.ظ
یک دیدگاه

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان؛کلنگ زنی مجتمع شبانه روزی دبیرستان دخترانه در دهستان محترم آباد

1

ندای فرهنگی _ کلنگ ساخت مجتمع شبانه روزی دبیرستان دخترانه دوره دوم دهستان محترم با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان باحضور مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان، فرماندار و مسئولین شهرستان فنوج و حضور پر شور آحاد مردم این دهستان به زمین خورد…

 2

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،نخعی مدیر کل آموزش و پرورش استان در آیینه کلنگ زنی مجتمع شبانه روزی دهستان محترم آباد، اظهار کرد: این مجتمع آموزشی با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان و دارای استاندارد های آموزشی از محل اعتبارات ملی به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد:این پروژه در دو طبقه و دارای شش کلاس می باشد که در آن خوابگاه ،سالن ورزشی ، نماز خانه،سلف سرویس و سرایداری پیش بینی شده است.

نخعی تصریح کرد:امسال همزمان با آغاز سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۲۲پروژه بزرگ شبانه روزی، هدیه دولت تدبیر و امید به استان ما بوده است که یکی از این پرژه ها به شهرستان فنوج اختصاص داده شده که در دهستان محترم آباد اجرایی خواهد شد.

مدیر کل آموزش وپرورش استان سیستان و بلوچستان گفت :دولت و مسئولین خدمتگزار مردم می باشند و با ارائه خدمات شایسته همه در تلاشند تا وضعیت رفاهی مردم بهبود پیدا کند و دولت برای رسیدن به اهداف خود نیازمند مشارکت مردم در تمامی زمینه های می باشد.

وی با مثبت دانستن نتایج برجام و تلاش های تیم هسته ای جمهوری اسلامی ایران گفت:اگر امروز ما شاهد خدماتی از طرف دولت تدبیر و امید هستیم و شرایط ما نسبت به گذشته دچار تغییری شده است نتیجه مذاکرات تیم هسته ای ما در سایه رهنمود های رهبری فرزانه انقلاب می باشد.

3 4

انتهای پیام/

یک دیدگاه

  1. حسن می‌گه:

    بالاخره محترم آبادی ها گوی سبقت را از کتیج ی ها ربودند

دیدگاه خود را به ما بگویید.