تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۳ آذر ۹۶.::. ساعت : ۲:۵۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

ادامه مهربانی در شهرستان فنوج؛با همت خیرین فضای آموزشی استاندارد جایگزین مدرسه کپری شد

IMG_7576

ندای فرهنگی _ مدیر آموزش و پرورش فنوج گفت: با همت خیرین ۱۷دانش آموز بازمانده از تحصیل بعد از گذشته دو ماه از ایجاد مدرسه دارای فضای آموزشی استاندارد شدند…

IMG_7573

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،عبدالحمید اربابی با بیان ارزش کار خیرین در مناطق محروم،گفت: کمک و مشارکت خیرین در احداث فضاهای آموزشی باعث ایجاد عدالت آموزشی در مناطق محروم شده است.

وی گفت:با ایجاد این مدرسه از مهر امسال در روستای درسندکی ۱۷ دانش آموز در ۶ پایه تحصیلی با کلاس درس آشتی کردند.

اربابی بیان کرد:بعد از گذشت دو ماه از ایجاد مدرسه در روستای مذکور باهمت خیر محترم علی قاسم زاده فضای آموزشی استاندارد آن آماده بهره برداری شد تا دانش آموزان این روستا که قبل از این در مدرسه کپری تحصیل می کردند دارای فضای آموزشی استاندارد شوند.

وی افزود: این واحد آموزشی یک کلاسه در زمینی به مساحت ۴ هزار متر مربعی و با زیر بنای ۴۳متر مربع و هزینه بالغ بر۳۳میلیون تومان طی دو ماه توسط خیر احداث و امروز تحویل آموزش وپرورش گردید.

مدیر آموزش و پرورش فنوج گفت:بدون تردید عدالت آموزشی و برخورداری فرزندان این مرزوبوم از امکانات و فضاهای آموزشی استاندارد برای تحصیل، از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است که همه مردم و مسئولین هر کدام به سهم خود باید با همکاری و همدلی در این مسیر حرکت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.