تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۳ آذر ۹۶.::. ساعت : ۴:۱۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

مدیر آموزش و پرورش فنوج؛برگزاری آزمون های دانش افزایی گامی در جهت اجرای سند تحول بنیادین است

IMG_0065

ندای فرهنگی _ عبدالحمید اربابی گفت:با توجه به سیاست‌های کلی آموزش و پرورش، آزمون‌های دانش افزایی ماهیت علمی،آموزشی دارد که در جهت ارتقاء سطح آگاهی مدیران از سند تحول بنیادین،وظایف و جایگاه علمی خود در سطح منطقه برگزار می شود…

IMG_0050

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،وی اظهار داشت:آزمون دانش افزایی مدیران در راستای ارتقاء مهارت های علمی و کیفیت بخشی به آموزش و توسعه مهارت حرفه ای مدیران در محل دبیرستان فاطمیه شهر فنوج برگزار شد.

اربابی با اشاره به چشم انداز تحولات نوین در آموزش و پرورش که یکی از اهداف آن بالندگی حرفه ای مدیران است،گفت:هدف ما آشنایی مدیران با تحولات موجود در آموزش و پرورش و همگامی آنها با سند تحول بنیادین است تا در منطقه شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش مدارس باشیم.

مدیر آموزش و پرورش فنوج خاطر نشان کرد:ما در بحث برگزاری آزمون های دانش افزایی معلمان جز اولین مناطق استان بوده ایم که خدا را شاکریم حاصل آن رشد و شکوفایی منطقه در استان را بدنبال داشته است.

وی گفت:ما با تغییر نگاهی که در آموزش و پرورش منطقه ایجاد کرده ایم شاهد رشد و شکوفایی استعدادهای ناب این منطقه بوده ایم که نشان از تلاش و زحمات معلمان دلسوز منطقه دارد.

وی ابراز امیدواری کرد: با توجه به همت و تلاش فرهنگیان دلسوز، ان شاالله شاهد رتبه های برتر استانی در شاخصه های مختلف آموزشی و پرورشی باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.