تاریخ انتشار :جمعه ۱ دی ۹۶.::. ساعت : ۳:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

همزمان با حضور مدیران مدارس فنوج در مرکز استان صورت گرفت:برگزاری نشست صمیمی و انگیزشی مدیر کل آموزش و پرورش با مدیران مدارس/نخعی:پیشرفت و ایجاد تغییرات محصول خلاقیت است

IMG_0308

ندای فرهنگی _ مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در نشستی صمیمی و انگیزشی با مدیران مدارس شهرستان فنوج تعامل،وحدت و همراهی را لازمه پیشرفت و توسعه آموزش و پرورش در جامعه دانست.

IMG_0305

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،علیرضا نخعی بیان کرد:وحدت و همدلی واژه گمشده برخی از جوامع است که ما در آموزش و پرورش بعنوان یک نهاد مردمی و اثر گزار باید آن را در جامعه خود نشر و توسعه دهیم.

وی گفت:امروزه همکاران ما دامنه فعالیت خود را باید از آنچه در کتب درسی بیان شده بشتر شود و براساس مسائل روز و نیاز دانش آموز باید به فکر آموزش های لازم و منطقی برای گروه های سنی مختلف باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ادامه داد:ما بعنوان پدر و مادر معنوی دانش آموزان باید پناهگاه و مأمن دانش آموز باشیم و آنها باید در مدارس احساس آرامش خاطر کنند و بهنگام بروز مشکل و نگرانی ما را بعنوان یک امین بپذیرند.

وی استفاده نادرست از فضای مجازی را نگران کنند دانست و تصریح کرد:امروزه مدارس و خانواده ها در استفاده از فضای مجازی فرزندان خود نظارت داشته باشند و باید در مقابل  حتی کوچک ترین موضوع حساسیت بخرج دهند چرا که دشمنان در آن سوی مرزها در حال نقشه سازی برای جوانان و فرزندان ما می باشند و اگر درست از آن استفاده شود فضای مجازی می تواند تبدیل به یک فرصت برای پیشرفت آموزشی فرزندان ما گردد.

نخعی ایجاد خلاقیت جهت پویا شدن مدارس را مهم و ضروری دانست و گفت:در نطام تعلیم و تربیت پیشرفت و تغییرات محصول خلاقیت است و مسائل مالی و امکانات در مقابل خلاقیت کمترین تاثیر را دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان تفکر حاکم بر آموزش و پرورش فنوج را خلاق و پویا بیان کرد و گفت:به برکت فکر حاکم بر آموزش و پرورش منطقه فنوج ما در سالهای اخیر شاهد خلاقیت و تغییرات زیادی در آن شده ایم که این نشانه از ایجاد تحولات عظیم در آن منطقه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.