تاریخ انتشار :جمعه ۲۹ دی ۹۶.::. ساعت : ۶:۳۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

مدیر آموزش و پرورش خبر داد:با حضور مؤلفین دروس ابتدایی در شهرستان فنوج، ۳۵۰ آموزگار آموزش‌های لازم را فرا گرفتند

IMG_0460

ندای فرهنگی _ عبدالحمید اربابی گفت:جهت ارتقای صلاحیت حرفه ای آموزگاران مقطع ابتدایی،با دعوت از مولفین و مدرسین کشوری کارگاه آموزشی دروس ریاضی،علوم و فارسی تمامی پایه های این مقطع در شهرستان فنوج برگزار شد…

IMG_0484

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،وی اظهار داشت:با توجه به جديد التأليف بودن كتب درسي دوره ابتدايي و آشنایی با روش های نویین تدریس براي ارتقاي صلاحيت علمی و حرفه اي آموزگاران مقطع ابتدایی، با دعوت از مؤلفين و مدرسين كشوري وزارت متبوع،كارگاه آموزشي دروس ریاضی،علوم و فارسی تمامي پايه هاي ابتدايي طی سه روز در شهرستان فنوج برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش فنوج بیان کرد: در این مدت بصورت عملی و با شرکت فعال همکاران آموزشی جمع آوري ،جمع بندي اشكالات و ابهامات كتب درسي با استفاده از وسایل کمک آموزشی در كارگاه ها مورد بررسي قرار گرفت که باعث ایجاد نگرش جدید در همکاران برای تغییر و پیشرفت آموزشی خواهد شد.

وی استقبال همکاران آموزشی از این کلاس ها را مطلوب ارزیابی کرد و افزود:حضور با انگیزه و پرشور آموزگاران از نکات جالب توجه این کارگاه های  آموزشی بود که می‌تواند بسیاری از ابهامات تدریس در کلاس درس را برای آنها برطرف کند.

عبدالحمید اربابی گفت:توانمند سازی نیروی انسانی نخستین گام در جهت ایجاد تحولات آموزشی یک منطقه می باشد که انجام این مهم مختص به زمان و مکان خاصی نمی باشد.

وی گفت:با توجه به دسترسی آسان به  راه های  یادگیری باید میل به بروز بودن معلمان ما بگونه ای باشد که پاسخ گوی ابهامات و مشکلات دانش آموزان در آن مقطع تحصیلی گردد.

DSC_0002 DSC_0003 DSC_0007 DSC_0028 IMG_0455 IMG_0464 IMG_0470DSC_0026

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.