تاریخ انتشار :یکشنبه ۱ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۷:۱۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

با حضور اعضای شهرستانی:جلسه کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اداره آموزش و پرورش فنوج برگزار شد

photo5992402255179001126

ندای فرهنگی _ عبدالحمید اربابی گفت:ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس بعنوان یک اصل و اولویت فرهنگی،ارزش های جامعه اسلامی ما را برای نسل آینده حفظ خواهد کرد…

photo5992402255179001126

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،جلسه کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت آموزش و پرورش فنوج با حضور نماینده بنیاد شهید در شهرستان و تمامی اعضای آن در محل آموزش و پرورش برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش فنوج بر انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده کشور بعنوان یک ارزش فرهنگی تأکید کردوگفت:اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون نشر و گسترش فرهنگ روحیه ایثارگری و شهادت در جامعه و وجود انسان های فداکار در آن است.

وی گفت: جامعه تعلیم و تربیت ما باید پاسدار خون شهدا و ادامه دهنده راه آنها باشد و با فرهنگ سازی مناسب نسل آینده را نسبت به رشادتها و فداکاریهای آنها آشنا سازد.

اربابی ادامه داد:انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده کشور در جهت سیاست های کلی جامعه اسلامی، در مدارس بعنوان یک کار ارزشی و فرهنگی باید در دستور کار مدیران قرار گیرد.

مدیر آموزش و پرورش فنوج بیان کرد:مطالعه زندگینامه شهدا،دیدار با خانواده آنها،بیان داستانهای دوران دفاع مقدس،برگزاری جشنواره و تکریم فرزندان شهدا و ایثارگران باید از برنامه های ثابت مدارس در جهت فرهنگ سازی روحیه ایثار و شهادت در نسل آینده کشور باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.