تاریخ انتشار :چهارشنبه ۴ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۴:۲۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

بمناسبت گرامیداشت هفته شوراها:شورای آموزش و پرورش فنوج تشکیل جلسه داد

IMG_0045

ندای فرهنگی _ همزمان با هفته گرامیداشت تصویب قانون شوراهای آموزش و پرورش با حضور فرماندار،امام جمعه، مدیران آموزش و پرورش و سایر اعضاء جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فنوج برگزار شد…

IMG_0045

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،در این جلسه عبدالحمید اربابی مدیر آموزش و پرورش با گرامیداشت هفته شوراها به ارائه گزارشی از عملکرد آموزش و پرورش از شروع سال تحصیلی تا کنون پرداخت و گفت:هدف گذاری و برنامه ریزی مناسب از عوامل مهم موفقیت یک سیستم است که با عملیاتی کردن آن می توان به موفقیت های زیادی دست یافت.

وی گفت:در این مدت ما برنامه های مختلفی را جهت تقویت بنیه علمی دانش آموزان و دانش افزایی نیروهای آموزشی خود داشته ایم که امیدواریم نتیجه این حرکت ارزشی در کلاس درس احساس شود.

دبیر شورای آموزش و پرورش فنوج ادامه داد:ما در سالهای گذشته با برگزاری اعتکاف علمی در دو نوبت از سال توانسته ایم نتایج بسیار مطلوبی را در قبولی کنکور دانش آموزان حاصل نماییم که با برگزاری همایش تقدیر از نخبگان در امسال امیدواریم گامی در جهت تشویق دانش آموزان برای کسب موفقیت های بیشتر برداشته شود.

ضیاءالحق هاشم زهی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش با اشاره به وسعت و پراکندگی شهرستان فنوج در ارائه خدمات مناسب آموزشی،گفت:با وجود پراکندگی در شهرستان فنوج خدمات ارزنده ای از طرف دولت در بخش آموزش و پرورش ارائه شده که موجب برطرف شدن بسیاری از مشکلات آموزشی در دورترین نقاط این شهرستان شده است.

 هاشمزهی تصریح کرد: ما باید در هر گوشه از این شهرستان متناسب با شرایط و جمعیت موجود در آن امکانت مناسبی را در بخش های مختلف ایجاد نماییم و خدماتی در خور شان آنها ارائه کنیم.

وی خاطر نشان کرد:مجموعه آموزش و پرورش و فرهنگیان این شهرستان در حد توان خود جهت رشد و تربیت نیروی ماهر و کارآمد تلاش نمودند به طوری که شاهد درخشش دانش آموزان این منطقه در رقابت های مختلف علمی بوده ایم.

وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر حرکت بسیار مطلوبی در جهت ایجاد فضای آموزشی در شهرستان صورت گرفته است،گفت:یکی از مشکلات آموزش و پرورش وجود فضاهای فرسوده است که امیدواریم با تدبیر مناسب از سوی دولت و همراهی خیرین بومی بزودی شاهد برطرف شدن این مشکلات باشیم.

رئیس شورای آموزش و پرورش در ادامه گفت: نباید از دولت توقع داشته باشیم که به تنهایی مشکلات فضای آموزشی موجود را حل کند، بلکه باید از تمامی ظرفیت موجود منطقه و فرهنگ سازی جهت همراهی خیرین بومی و کمک سایر ارگان ها استفاده شود تا مشکلات آموزش و پرورش از این لحاظ مرتفع گردد.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.