تاریخ انتشار :سه شنبه ۱ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۶:۲۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

مدیر آموزش و پرورش فنوج:نمایشگاه و کارگاه خلاقیت و دست ورزی آموزشگاه بهشت با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد

1

ندای فرهنگی _ عبدالحمید اربابی گفت: توجه به دست ورزی و مهارت آموزی موجب یادگیری معنا دار،انتقال تجربیات بین دانش آموزان و باعث پرورش مهارت و خلاقیت آنها می شود…

2

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،وی اظهار داشت:نمایشگاه و کارگاه خلاقیت و دست ورزی دانش آموزان دختر آموزشگاه دوره اول متوسطه بهشت شهر فنوج با حضور قاضی صفری دادستان ،سرهنگ ولی نژاد فرمانده سپاه،روسای ادارات،شهردار و رئیس شورای شهرستان افتتاح شد…

اربابی بیان کرد:دانش آموزان این مدرسه متناسب با ظرفيت و شرایط اقلیمی منطقه، توانمندي هاي خود را در زمينه بافتنی، انواع عروسک، آشپزی، كار با چوب و دست سازه های مربوط به دروس خود برای فروش ارائه كردند.

مدیر آموزش و پرورش فنوج با بیان اهداف این نمایشگاه گفت:هدف از برگزاری این نمایشگاه ها، ایجاد بسترمناسب جهت رشد و شکوفایی خلاقیت دانش آموزان و کاربردی کردن محتوای دروس برای یادگیری ماندگار است.

عبدالحمید اربابی تصریح کرد: دانش آموزان با ساخت سازه ها و برپایی نمایشگاه جهت فروش اقلام خود احساس استقلال و ارزشمندی در جامعه می کنند که باعث رشد و بالندگی آنها خواهد شد.

IMG_0796IMG_0792

لازم به ذکر است در این روز نمایشگاه یادواره شهدای بومی شهرستان برگزار شد و سرهنگ ولی نژاد فرمانده ناحیه سپاه با بازدید از آن هدایایی را به دانش آموزان متولی این امر اختصاص داد.

IMG_0688 IMG_0694 IMG_0697 IMG_0707 IMG_0728 IMG_0737 IMG_0742 IMG_0759 IMG_0812 IMG_0824

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.