تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۳:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

افزایش ۱۰ درصدی هزینه مراکز اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۷/ آمادگی ۷۰۰ تخت باشگاه فرهنگیان برا پذیرایی از مهمانان

7612744_129

ندای فرهنگی _ معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تهران به بیان توضیحاتی درباره چگونگی خدمات رسانی در مراکز اسکان نوروزی در نوروز ۹۷ پرداخت…

7612744_129

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،محسن بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تهران در جمع خبرنگاران درباره فعالیت‌های در نظر گرفته شده برای اسکان نوروزی فرهنگیان عنوان کرد: جلسات آمادگی برای اسکان مسافران در ایام نوروز را برگزار کردیم اسکان نوروزی مسافران جزو وظایف آموزش و پرورش نیست اما به دلیل امکانات موجود در مدارس این فرصت را فراهم کردیم.

وی ادامه داد: به طور کلی در ایام تعطیلات تابستانی و نوروزی، مدارس برای اسکان مسافران فرهنگی و غیر فرهنگی آماده می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تهران درباره نرخ خدمات رسانی در نوروز ۹۷ گفت:‌ سال گذشته هزینه استفاده از مدارس برای فرهنگیان ۲۸ هزار تومان و برای غیر فرهنگیان ۵۵ هزار تومان بود و امسال این رقم افزایش ۱۰ درصدی داشته است.

بهارلو تصریح کرد: هزینه های دریافتی برای اسکان ناچیز و اغلب صرف خدمات رسانی در مدارس می‌شود.
فعالیت ۱۴۰۰کلاس درس برای اسکان مسافران

وی با اشاره به تعداد مراکز در نظر گرفته شده برای اسکان گفت: سال گذشته ۱۴۰۰ کلاس ویژه، درجه الف و ب برای مسافران آماده شد همچنین از سال گذشته کلاس های درج ج حذف شد.

بهارلو با بیان اینکه ۷۰۰ تخت باشگاه‌های فرهنگیان شهر تهران برای پذیرایی از مسافران آماده است، عنوان کرد: سامانه ثبت‌نام اسکان نوروزی برای متقاضیان فعال شده است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تهران یادآور شد: مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان تهران سال گذشته میزبان ۹۰ هزار مسافر از سراسر کشور بود.

گفتنی است؛ با وجود اعلام افزایش ۱۰ درصدی هزینه اسکان، وزارت آموزش و پرورش طی خبری از تغییر نکردن هزینه اسکان در کشور خبر داده است.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.