تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۳:۳۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

به پاس گرامیداشت روز مادر توسط مدیرکل آموزش و پرورش استان صورت گرفت:تقدیر از مادران دانش آموزان دبستان فرزانگان شهر فنوج/نخعی:بهشت حاصل کار مادران است

IMG_1134

ندای فرهنگی _ علیرضا نخعی مدیر کل آموزش و پرورش استان باحضور در مراسم بزرگداشت مقام مادر از مادران دانش آموزان دبستان فرزانگان شهر فنوج تقدیر کرد…

IMG_1166

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی،وی با تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، از صبر و شکیبایی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان ویژگی بارز آن حضرت یاد کرد و بهشت را محصول صبر دانست.

نخعی تصریح کرد:حضرت زهرا (س) الگوی استقامت و بردباری برای زنان عالم است و در تمام زمینه‌ها مردم جامعه و به خصوص بانوان می‌توانند از ایشان الگو بگیرند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایثار و فداکاری را از پیام های مهم مکتب اسلام بیان کرد و افزود:ما باید طبق دستور دین مبین اسلام در جامعه طوری رفتار کنیم تا دیگران را برخود مقدم بدانیم و این امر حاصل نمی گردد مگر اینکه فرهنگ ایثار و فداکاری در جامعه بست و گسترش یابد.

وی با بیان نقش و جایگاه زن در جامعه گفت:مادر محور و ستون اصلی زندگی است و با فداکاری و ایثار نقش بسیار اساسی در ایجاد یک جامعه سالم ایفا می‌کند.

علیرضا نخعی ادامه داد: بهشت حاصل کار مادران در نهاد خانواده است و کار مادر در جامعه بعنوان یک پرورش دهنده و هدایت کننده فداکارانه و تعیین کننده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بیان کرد: اقتدار هر جامعه به جایگاه و اقتدار خانواده در آن بستگی دارد و اقتدار هر خانواده ای در جامعه به جایگاه و نقش زن در خانواده وابسته است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.