تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۷:۵۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

مدیر آموزش و پرورش فنوج خبر داد:مرحله ی منطقه ای جشنواره نوجوان خوارزمی در شهرستان فنوج برگزار شد

IMG_1680

ندای فرهنگی _ عبدالحمید اربابی گفت:مرحله ی منطقه ای جشنواره نوجوان خوارزمی در شش محور زبان و ادبیات فارسی،پژوهش،فعالیت های آزمایشگاهی،دست سازه ها،زبان انگلیسی(ایفای نقش) و کارآفرینی ويژه دانش آموزان دوره اول متوسطه شهرستان فنوج برگزار شد…

IMG_1674

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی _ وی جشنواره خوارزمی را نوعی فرصت برای آفرینی دانش آموزان دانست وگفت: دانش آموزان ما از استعدادبالایی برخوردارند و این را امروز در ارایه طرح های خود ثابت کرده اند و بیانگر این است که اگر جهت دهی مناسب و بموقع داشته باشند استعداد بالقوه خود را به نمایش خواهند گذاشت.

اربابی با اشاره به اینکه رويکرد جشنواره ي نوجوان خوارزمي کارآفريني و مهارت آموزی است، گفت:در جهت اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و رویکرد این وزارت، مدارس باید به سمت آموزش مهارتهای مورد نیاز دانش آموز برای ورود به جامعه آینده حرکت کند که یکی از راههای آن برگزاری این جشنواره می باشد.

مدیر آموزش و پرورش فنوج با بیان اهداف جشنواره نوجوان خوارزمی،بیان کرد:ارتقاي دانش،فرصت آفريني براي رشد و شکوفايي استعدادها و خلاقيتهاي دانش آموزان،كيفيت بخشي به فرآيند ياددهي، يادگيري، كاربردي كردن دانش و توجه ویژه به دستاوردهای علمی و عملی دانش آموزان برای ورود به میدان رقابت از اهداف مهم جشنواره نوجوان خوارزمی می باشد.

وی گفت:با برگزاری جشنواره نوجوان خوارزمی تلاش می شود تا یادگیری مختص کلاس درس نباشد و تنوع در محیط یادگیری برای دانش‌آموز ایجاد شود و دانش آموز برای آموزش های مورد نیاز خود محیط های متفاوتی را تجربه می کند.

در پایان عبدالحمید اربابی بیان کرد:نفرات برگزیده پس از گزینش در بخش  های مختلف جهت شرکت در مرحله قطبی و بعد مرحله استانی معرفی خواهند شد.

 IMG_1690 IMG_1698 IMG_1704 IMG_1708 IMG_1715

لازم به ذکر است در همین راستا روز گذشته باحضور مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان دست سازه های دبیرستان دوره دوم فاطمیه به نمایش گذاشته شد.

IMG_1202 IMG_1206 IMG_1210

انتهای پیام/

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.