تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۶:۱۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

به مناسبت ۲۲ اسفند بزرگداشت روز شهدا صورت گرفت:برگزاری مراسم غبار روبی مزار شهدا در شهرستان فنوج

1

ندای فرهنگی _ در این مراسم که علی اکبر ولی نژاد فرمانده ناحیه سپاه،مدیر آموزش و پرورش،جمعی از کارشناسان اداره و دانش آموزان حضور داشتند مزار شهدای شهرستان فنوج به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا عطر افشانی و غبار روبی شد…

2

به گزارش پایگاه خبری ندای فرهنگی ،مدیر آموزش و پرورش فنوج با بیان اینکه شهدا ولی نعمت ما هستند،گفت:در واقع ما هر چه داریم از برکت خون شهدا است و شهدا سند حقانیت و ابرو عزت این نطام می باشند.

وی ادامه داد: در دین مبین اسلام شهادت یک امتیاز ویژه است و به انسانی داده می شود که نزد خدا دارای ارزش باشد و لیاقت این هدیه الهی را داشته باشد.

عبدالحمید اربابی با تاکید بر نشر فرهنگ ایثار و شهادت توسط مدارس در جامعه،گفت:مدارس ما با گرامیداشت چنین روز میمونی و آگاهی بخشی دانش آموزان نسبت به رشادت و کار خدایی شهدای انقلاب آنها را نسبت به آرمانهای ارزشمند نظلام علاقمند سازند.

سرهنگ ولی نژاد هدف از گرامیداشت این روز را تجدید میثاق و محکم کردن پیوند بین شهدا و ملت مومن ایران دانست و گفت:شهدا مختص به گروه و ایده خاصی نیستند و در انقلاب ما هر کسی با هر ایده ای خود را مدیون این انسان های آسمانی می داند.

وی بیان کرد:شهدا انسان های خاصی هستند که با رابط قرار دادن آنها می شود به خدا نزدیک تر شد.

علی اکبر ولی نژادگفت:نسل امروز ما باید از زندگی شهدا الگو برداری کنند تا با رشادتهای آنها آشنا و در مسیر انقلاب و اسلام  قرار گیرند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فنوج حضور دانش آموزان بر مزار شهدا را ارزشمند و در جهت آشنایی با آرمان های انقلاب دانست و افزود:انقلاب اسلامی ما حاصل خون پاک شهدا است و ما جهت قدر دانی از خون آنها باید زندگی آنها را مطالعه و از آن بعنوان برنامه کامل و جامعی در زندگی خود بکار بریم.

در این مراسم حاضران با نثار فاتحه و اهدای گل، یاد و خاطره شهدای انقلاب شهرستان را گرامی داشتند.

 انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.