تاریخ انتشار :جمعه ۲۵ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۱:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

در شهرستان فنوج صورت گرفت:تجلیل از ۱۷۰ نخبه و پذیرفته شده آزمون سراسری شهرستان توسط آموزش و پرورش/اربابی:هزینه کردن برای نخبگان سرمایه گذاری برای آینده کشور است/همایش نخبگان رونمایی از دستاوردهای آموزش و پرورش است

1

ندای فرهنگی _ در مراسمی باشکوه و انگیزشی از ۱۷۰نخبه و استعدادهای برتر شهرستان فنوج توسط آموزش و پرورش تجلیل شد…

IMG_1904

به گزارشپایگاه خبری ندای فرهنگی،مدیر آموزش و پرورش فنوج در آیین تجلیل از نخبگان شهرستان با بیان اینکه هزینه برای نخبگان نوعی سرمایه گذاری برای آینده شهرستان و کشور است ،افزود:اگر ما می خواهیم به توسعه شهر خود سرعت ببخشیم باید برای نخبگان جامعه احترام قائل باشیم و برای فراهم کردن زمینه رشد و شکوفایی آنها هزینه کنیم.

وی گفت:ما برای ایجاد انگیزه در دانش آموزان و الگوبرداری آنها از افراد موفق شهر خود باید با برگزاری چنین همایش هایی نخبگان خود را به جامعه معرفی کنیم.

عبدالحمید اربابی نیروی انسانی را مهمترین عنصر برای توسعه یک جامعه دانست و گفت:توانمندی و کارآمدی نیروی انسانی به توسعه و پیشرفت یک جامعه سرعت می بخشد و مهمترین عامل برای توسعه یک جامعه نیروی انسانی کارآمد است.

وی ادامه داد:توانمندی وکارآمدی نیروی انسانی در جامعه نیازمند اندیشیدن و تفکر است و این انسانهای متفکر و اندیشمند هستند که یک جامعه را در مسیر توسعه قرار میدهند.

اربابی تصریح کرد:دانش آموزان ما در سال های گذشته ثابت کرده اند که از پتانسیل بالایی جهت درخشیدن در میدان های علمی برخوردار هستند و این وظیفه ما است که شرایط شکوفا شدن استعداد های جوانان خود را فراهم نماییم و لازمه این مهم، اتحاد و همدلی و برنامه ریزی درجهت موفقیت آنها می باشد.

وی بیان کرد:برگزاری همایش نخبگان رونمایی از دستاوردهای آموزش و پرورش است و جامعه تعلیم و تربیت معتقد است که توجه و ایجاد انگیزه باید در راستای حرکت و سرعت بیشتر در خدمت رسانی به جامعه باشد.

IMG_1914

عبدالصمد رئیسی بخشدار کتیج با قدر دانی از مجموعه آموزش و پرورش جهت بها دادن به نخبگان جامعه و برگزاری همایش تجلیل از آنها گفت:نخبگان امروز جامعه ما محصول آموزش و پرورش هستند که طی فرایندی ۱۲ساله آنها به جایگاه امروز خود رسیده اند.

وی ادامه داد:کار شما نخبگان در جامعه بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی شروع می شود و در آن زمان هر کدام از شما در یک زمینه مقدمات پیشرفت و حرکت توسعه محور این مرزو بوم را برعهده خواهید گرفت.

IMG_2079

مولوی اله بخش قاضی زاده نایب امام جمعه شهر فنوج با اشاره به اهمیت علم و دانش از دیدگاه اسلام و قرآن،گفت: در دین مبین اسلام به فراگیری علم و دانش بیش از هر چیز دیگری سفارش و توصیه شده است.

وی یاد آور شد: علم زمانی پیشرفت خواهد کرد که مطابق با دستورات خداوند در کتاب آسمانی باشد و برپایه دستورات خداوند و رسولش ما می توانیم قله های رفیع علمی را فتح و به اهداف نهایی خود برسیم.

IMG_2015

لازم به ذکر است در این همایش پذیرفته شدگان کنکور جهت ایجاد انگیزه، برای دانش آموزان حاضر در همایش سخنرانی کردند.

IMG_1873 IMG_1889 IMG_1923 IMG_1961 IMG_2073 IMG_2154 IMG_2309 IMG_2324 IMG_2347

 انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.